Переключиться на мобильную версию

Французький фармацевтичний гігант випустить вакцину від прищів

Назад к разделу Здоровье
Французький фармацевтичний гігант Sanofi приступить до створення вакцини від прищів, повідомляє New Scientist.

Керівництво компанії уклало контракт на розробку вакцини із Каліфорнійським університетом у Сан-Дієго, США.

Вугрі (акне) виникають через закупорку сальних залоз шкіри. У результаті цього створюються умови, які підходять для розмноження бактерій Propionibacterium acnes, які сприяють розвитку запального процесу в залозах. Імунна система знищує мікроби, що призводить до утворення гнійних пухирців (пустул).

Група фахівців Каліфорнійського університету під керівництвом Чунь Мін Хуана з'ясувала, що Propionibacterium acnes вражає клітини сальних залоз завдяки білку CAMP. Використавши лабораторних мишей, дослідники змогли отримати антитіла до цього білка.

Антитіла зв'язують білок CAMP і позбавляють мікроорганізми здібності вбивати клітини залоз. Під час експерименту запальні процеси у шкірі лабораторних мишей, яким ввели сироватку на основі таких антитіл, були слабшими, ніж у тварин, яким не робили щеплення.

Виявлений механізм нейтралізації Propionibacterium acnes може бути використаний у розробці вакцини для профілактики вугрового висипу. Крім того, не виключається створення виробництва моноклональних антитіл до білка CAMP, на основі яких буде створено препарат місцевої дії для лікування акне.

Нагадаємо, що наприкінці червня лауреат Нобелівської премії з медицини Баррі Маршалл розробив вакцину проти грипу, для доставки якої в організм людини використовується бактерія Helicobacter pylori, що здатна вижити у шлунку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь