Переключиться на мобильную версию

Виробник віагри судитиметься з Росією за фактом порушення патентного права на препарат

Назад к разделу Здоровье
Американська компанія Pfizer подала позов до ізраїльської фармкомпанії Teva за фактом порушення свого патентного права на препарат Віагра в Росії, йдеться в повідомленні Pfizer.
Pfizer подала позов за фактом порушення патентного права на віагру в РФ
Pfizer подала позов за фактом порушення патентного права на віагру в РФ
АР
Причиною позову стало використання аналогічної речовини - силденафілу в препараті для перорального лікування еректильної дисфункції у чоловіків, який Teva поширює в РФ.

У Росії Pfizer є правовласником патенту, який захищає ексклюзивне право компанії на використання силденафілу в препаратах для перорального лікування еректильної дисфункції у чоловіків, строком до 13 травня 2014 року.

"Дії компанії Teva з ввезення на територію РФ, пропозиції до продажу і, власне, продажу препарату, що містить силденафіл, підпадають під сферу дії патенту компанії Pfizer і здійснюються без відповідного дозволу компанії Pfizer, - наголошується в повідомленні.

У серпні цього року Pfizer виграла судовий позов про порушення патентних прав у Teva Pharmaceuticals USA. (дочка Teva в США) в окружному суді США у східному округу штату Вірджинія, суд підтвердив патентні права Pfizer на препарат віагра. Рішення суду забороняє Teva випуск дженерикової форми препарату віагра до жовтня 2019 року.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь