Переключиться на мобильную версию

Вчені: Кава і чай захищають від золотистого стафілокока в носі

Назад к разделу Здоровье
Вчені з Університету Південної Кароліни з'ясували, що регулярне вживання чаю і кави знижує кількість небезпечних бактерій золотистого стафілокока в носі, повідомляє Medicinform.
Чай захищає від стафілокока в носі
Чай захищає від стафілокока в носі
АР

У дослідженні взяли участь 5500 добровольців. Усіх піддослідних розділили на групи залежно від того, як часто вони звикли пити чай або каву. Виявилося, що у тих, хто регулярно п'є один із цих напоїв, кількість бактерій MRSA в носі менше на 50%, а у любителів і чаю, і кави - на 67% порівняно з тими, хто не любить пити жоден із цих напоїв .

За словами експертів, штам золотистого стафілокока MRSA не піддається лікуванню антибіотиками і особливо небезпечний, коли імунітет ослаблений, наприклад, після операції. Він може викликати запалення легенів або зараження крові. Найчастіше MRSA поселяється у носовій порожнині і передається оточуючим під час чхання або кашлю.

Нагадаємо, що у квітні цього року експерти Транснаціонального інституту дослідження геноміки Арізони дійшли висновку, що половина м'ясних продуктів у супермаркетах США заражена стафілококом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь