Переключиться на мобильную версию

У США засудили батьків, що лікували новонародженого сина молитвою

Назад к разделу Здоровье
Суд округу Клакамас штату Орігон визнав винними у ненавмисному вбивстві подружжя, яке лікувало свого новонародженого сина молитвою.
Подружжя засудили за лікування дитини молитвою
Подружжя засудили за лікування дитини молитвою
AP

Як повідомляє АР, батьки є членами місцевого відділення Церкви послідовників Христа, прихожани якої негативно ставляться до офіційної медицини і практикують зцілення молитвою.

Шеннон Хікман народила сина в домашніх умовах. Менш ніж через дев'ять годин після пологів немовля померло. Як з'ясувалося пізніше, хлопчик внутрішньоутробно заразився бактеріальною інфекцією і з'явився на світ із нерозвиненими легенями.

За оцінками лікарів, у разі своєчасного звернення за медичною допомогою дитина мала практично 100-відсоткові шанси вижити. Слідчі намагалися з'ясувати у батьків, чому вони не подзвонили в службу екстреної допомоги. Батько хлопчика Дейл заявив, що він молився про одужання сина. Шеннон зазначила, що через свої релігійні переконання вона повинна повністю покладатися на думку чоловіка.

За рішенням судді, до винесення вироку, яке наначене на 31 жовтня, Хікмани залишаться на волі. Відповідно до законодавства Орегона, мінімальне покарання за ненавмисне вбивство, в якому звинуватили 26-літнє подружжя, становить шість років позбавлення волі. Проте в законі передбачені винятки для віруючих, яким за аналогічний злочин загрожує не більше 18 місяців в'язниці і 250 тисяч доларів штрафу.

Раніше в окрузі Клакамас п'ять членів відділення Церкви послідовників Христа були засуджені за злочинами, пов'язаними з відмовою від лікування дітей. У зв'язку з цим 2011 року влада штату прибрала із законодавства виключення для віруючих. Однак на момент вчинення злочину Хікманами ці поправки все ще діяли.

Нагадаємо, у травні цього року в Москві була порушена кримінальна справа щодо 32-річної Юлії Мікової, котра використовувала гомеопатичні засоби для лікування тримісячної доньки, яка згодом померла.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь