Переключиться на мобильную версию

Міністр спорту Великобританії попросив АПЛ поділитися грошима

Назад к разделу Спорт
Міністр спорту Великобританії Джері Саткліфф закликав англійську Прем'єр-лігу, не зважаючи на фінансову кризу, перерахувати частину коштів, отриманих від операції з продажу прав на телетрансляції, державі на розвиток спорту.
Міністр спорту просить грошей
Міністр спорту просить грошей
infosecurity.ee

За попередніми підрахунками, Прем'єр-ліга заробить на показі матчів 2,7 мільярда фунтів. Нещодавно телеканал Sky Sports, що належить групі British Sky Broadcasting (BSkyB), придбав чотири з шести пакетів аудіовізуальних прав на трансляції матчів англійської Прем'єр-ліги в 2010-2013 роках за 1,314 мільярда фунтів. 

"Це добра новина, що в нинішніх економічних умовах Прем'єр-ліга змогла зберегти і навіть поліпшити пакети аудіовізуальних прав. Ліга отримала величезні гроші. Сподіваюся, що від цього виграють як глядачі, так і сам футбол. Що стосується уряду, то нам тепер необхідно переконатися, що гроші, отримані нами, дійдуть до адресатів", - наводить слова Саткліффа The Guardian. 

Зауважимо, що згідно з нинішньою угодою, держава отримує 6 % від продажу телеправ, що не перевищують 1,1 мільярда фунтів, 7,5 % - від 1,1 до 1,4 мільярда і 10 %, якщо Прем'єр-ліга заробить більше 1,4 мільярда фунтів. 

Минулого року Прем'єр-ліга перерахувала уряду Великобританії загалом 122 мільйони фунтів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь