Переключиться на мобильную версию

Мюррей проти нових антидопінгових правил

Назад к разделу Спорт
Четверта ракетка світу британець Енді Мюррей заявив, що нові антидопінгові правила, які вступили в силу з 1 січня, роблять життя нестерпним.
Мюррей: Нові правила роблять життя неможливим
Мюррей: Нові правила роблять життя неможливим
АР
Відповідно до них, кожний спортсмен повинен повідомити, де він буде протягом однієї години щодня  на рік уперед, щоб фахівці антидопінгового агентства могли взяти пробу в будь-який момент. Ті, хто тричі пропустити тест протягом 18 місяців може бути дискваліфікований на два роки.

"Нові правила просто безжалісні. Вони роблять життя неможливим. Фахівці з антидопінгового агентства якось заявилися до мене в сім ранку, коли я відпочивав після перельоту з Австралії. Це ж смішно, тому що мене перевіряли чотирма днями раніше, коли я програв на Відкритому чемпіонаті Австралії. Чиновник, що приїхав до мене спочатку захотів паспорт, а потім хотів особисто спостерігати за тим, як я в буквальному значенні зі спущеними штанами здаю аналіз. А наостанок наполіг на тому, щоб я власноручно записав свою домашню адресу, де він перебував у той момент", - розповів Мюррей.

"Я можу пропустити літак або виліт відкладуть. Що тоді робити, які строки я надам агентству? Мені це незрозуміло. Я вважаю, що в тенісі не настільки гостро стоїть проблема з допінгом, тому правила потрібно переглянути, бо вони виглядають не дуже реалістично", - заявив тенісист.

Нагадаємо, що четверта ракетка світу Енді Мюррей в 1/8 фіналу Australіan Open поступився іспанцеві Фернандо Вердаско.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь