Переключиться на мобильную версию

Васюник: Україна зберегла темпи підготовки до Євро-2012

Назад к разделу Спорт
У п'ятницю, 6 лютого, відбулася прес-конференція в інформаційному центрі Євро-2012, на якій були підведені підсумки візиту делегації УЄФА на чолі з Девідом Тейлором.
Васюник: Кожне місто підтвердило взяті на себе обов'язку з підготовки до Євро
Васюник: Кожне місто підтвердило взяті на себе обов'язку з підготовки до Євро
УНІАН
Віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник подякував Федерації Футболу і особисто Григорію Суркісу за організацію.

"Україні вдалося зберегти темпи підготовки до Євро в умовах фінансової кризи. Кожне місто підтвердило взяті на себе обов'язки, і місцева влада пообіцяла все вчасно завершити", - відзначив він.

"Зміни вже видні в кожному із шести міст, незважаючи на те, що приймуть Євро всього чотири з них", - додав Васюник.

Іван Васюник виділив Львів і Харків. Ці два міста, крім столиці, змінили погляд УЄФА на відношення до підготовки. Всі шість міст ведуть нормальними темпами реконструкції стадіонів.

"Графіки підготовки аеропортів ідуть за планом, особливо варто відзначити донецький", - розповів він.

"Вокзали в п'яти містах у гарному стані. Делегація відзначила високий рівень організації і функціонування залізничних з'єднань. Якби всі об'єкти були в такому стані, не було б і перевірок такого роду", - зізнався Васюник.

"Що стосується готелів - неможливо було перевірити всі, однак гості залишилися задоволені тими умовами, у яких провели ці дні. Роботи з дорогами ведуться", - додав він.

"Головне завдання - перейти від обіцянок до їхнього виконання - успішно здійснені", - урочисто заявив Іван Васюник.

Підготовка аеропортів профінансована на 100%, а - доріг- на 96%. Злітні смуги реконструюються.

Головне завдання - перейти від обіцянок до їхнього виконання - успішно здійснені

На 2009 рік у держбюджеті закладено 7 млрд 759 млн грн на підготовку до Євро-2012 і 5 775 000 000 грн у місцевих бюджетах. Ніякі роботи не припинялися. Також, ведуться переговори з одержання кредитів. 400 000 000 грн на дороги вже отримано. Країна сподівається на кредити від Європейського інвестиційного банку. Влада буде підтримувати приватних інвесторів, готових вкладати гроші в готелі.

Україна буде готова до вибору чотирьох міст і до успішного завершення підготовки в цілому.

Також Іван Васюник прокоментував ситуацію з передачею стадіону в Одесі: "Необхідно переглянути положення в системі держуправління в країні. Іноді простий крок розглядається як подія великого масштабу, а не як черговий етап у підготовці. Немає нездійсненних завдань, виконується конкретна програма".

Не один мільйон туристів відвідає Україну, і влада зобов'язана думати, яке враження залишиться в них про країну

"Виконується цільова підготовка шести міст - але в цілому - всієї країни. Ми вже вийшли із кризи, інші міста також будуть залучені в це свято футболу. Я ніколи не висловлювався негативно про Одесу однаково казав про всі міста", - відзначив Васюник.

Він підкреслив, що залучення інвесторів - справа не проста. Постійно проводяться зустрічі. Що стосується приїзду туристів під час Чемпіонату: "Не один мільйон туристів відвідає Україну, і влада зобов'язана думати, яке враження залишиться про Україну, її культуру, а не про конкретний матч. Для того, щоб після країну відвідав ще не один мільйон".

Васюник відзначив, що Україні потрібна здорові нації. Будівництво спортивних майданчиків, футбольних полів - от основні пріоритети. Акцизи від реклами алкоголю повинні йти на подібне будівництво. Також, Іван Васюник і Григорій Суркіс категорично проти рекламування алкоголю в Україні.

Нагадаємо, що комісія УЄФА на чолі з генеральним секретарем Девідом Тейлором завершила інспекцію об'єктів Євро-2012 в Україні.

Аліна Абдуллаєва, uaSport.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь