Переключиться на мобильную версию

Московське Динамо вимагає 15 мільйонів євро від гравця Мілана

Назад к разделу Спорт
Московське Динамо має намір стягнути велику суму зі свого колишнього захисника Тіаго Сілви, що підписав контракт із італійським Міланом.
Московське Динамо хоче одержати компенсацію від колишнього гравця
Московське Динамо хоче одержати компенсацію від колишнього гравця
AP
Справа в тому, що на початку 2007 року Тіаго Сілва після річної оренди у Флуміненсе не повернувся в московський клуб, як того вимагав діючий контракт. Ця угода минула наприкінці 2008 року, але претензії динамівців до бразильського захисника, його агентові і Флуміненсе залишаються в силі.

Улітку 2007 року Динамо подало позов у ФІФА. За наявними відомостями, у ньому фігурує сума приблизно в 15 мільйонів євро, що була прописана в Тіаго Сілви в договорі в якості відступних.

"З ФІФА нам поки не надходило ніякої інформації про розгляд справи, пов'язаного з Тіаго Сілвою. До винесення рішення докладно коментувати ситуацію мені б не хотілося", - сказав генеральний директор Динамо Дмитро Іванов.

Нагадаємо, що італійський Мілан підписав бразильського захисника Тіаго Сілву, але до літа 2009 року гравець через перебір легіонерів у команді не зможе приймати участі в офіційних матчах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь