Переключиться на мобильную версию

Тимощук: Все залежить від Баварії та Зеніта

Назад к разделу Спорт
Капітан пітерського Зеніта українець Анатолій Тимощук прокоментував свій можливий перехід у Мюнхенську Баварію.
Тимощук: Мої представники досягли домовленості з Баварією
Тимощук: Мої представники досягли домовленості з Баварією
ФК Зеніт
"Позиція будь-якого гравця залежить від позиції клубу, якому належать права на цього гравця. Тому в будь-яких переговорах все залежить від контактів між клубами. Поки немає домовленості між клубами, передчасно говорити про щось інше. Можу лише сказати, що Зеніт і Баварія контактують із цього приводу із серпня минулого року", - сказав Тимощук.

"Що стосується мене, то мої представники досягли домовленостей по ряду пунктів, але питання трансферу, повторюся, у компетенції керівництва клубів і залежить від переговорів і угоди між ними. Тільки після того як воно буде досягнуто, можна буде говорити про те, що трансфер здійснений", - відзначив капітан Зеніта.

"Генеральний директор Зеніта Максим Митрофанов обнародував інформацію про те, що пункт про відступні набуває чинності 1 березня, а виходить, зацікавлений клуб може придбати гравця після цієї дати. Можу лише припускати, що інформація з Німеччини про від'їзд у квітні, можливо, пов'язана із цим", - додав Анатолій Тимощук.

Нагадаємо, що 3 лютого пітерський Зеніт в офіційному прес-релізі спростував інформацію про те, що півзахисник Анатолій Тимощук улітку перейде в Баварію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь