Переключиться на мобильную версию

Лікарі припинили виведення Даніеля Альбрехта з коми

Назад к разделу Спорт
Австрійські лікарі припинили процедуру виведення з коми 25-річного гірськолижника Даніеля Альбрехта, котрий 22 січня отримав серйозні травми під час спуску.

Швейцарського спортсмена почали виводити з коми 7 лютого, але процедуру довелося перервати, щоб видалити рідину з легенів Альбрехта, повідомляє Associated Press.  

При падінні на трасі швидкісного спуску в австрійському Кітцбюелі в гірськолижника утворилися кілька маленьких кровотеч у легенях, що призвело до легеневої інфекції. У стан штучної коми Альбрехт був введений за декілька годин після падіння. Це було зроблено, щоб запобігти набряку мозку.  

30 січня лікарі клініки в Інсбруку, де знаходиться Альбрехт, повідомили, що стан спортсмена покращав. 7 лютого вони почали процедуру виведення гірськолижника з коми, яка зазвичай триває три-чотири дні. Про нові терміни закінчення процедури не повідомляється.

Альбрехт упав під час тренувального заїзду в швидкісному спуску на трасі Штрайф у Кітцбюелі. Він втратив рівновагу на швидкості близько 140 кілометрів на годину, пролетів близько 40 метрів і впав на спину.  

Альбрехт є чемпіоном світу 2007 року в дисципліні суперкомбінація, а на етапах Кубка світу він перемагав чотири рази (зокрема двічі в сезоні-2008/09).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь