Переключиться на мобильную версию

Зірка біатлону розповіла про Дом-2

Назад к разделу Спорт
Призер Чемпіонату світу Світлана Слєпцова розповіла про свій затишний будинок в Ханти-Мансійську, перші побутові покупки, походи в кіно і на дискотеки.
Про те, що перше за все купила новий будинок: "Дуже хотіла великий телевізор - і купила його - і гарний холодильник. Мені взагалі хотілося зробити все по новому але потім вирішила, що не буду зараз надто хвилюватися з цього приводу - все одно ж рідко буваю, - і зробила просто затишно".

Про те, що перше подивилася по телевізору: "Не пам'ятаю. ТНТ, напевне. Дом-2. Я не фанатка, але просто цікаво над ними посміятися".

Про вільний час в Хантах: "Та його і немає особливо. Приїжджаєш на такий короткий термін, що і побачити всіх не встигаєш. Тільки маму, сестру і бабусю. Але, буває, ходимо в кіно, в бар кави випити, в ресторани. І на дискотеки іноді. Хоча я не великий любитель, тільки за настроєм. Не люблю все гучне ", - зізналася Слєпцова в інтерв'ю журналу PROспорт.

Нагадаємо, російська біатлоністка Світлана Слєпцова розповіла про своє здоров'я та перспективи участі в Чемпіонаті світу.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь