Переключиться на мобильную версию

Зірки Челсі з нетерпінням чекають на Хіддінка

Назад к разделу Спорт
Капітан англійського Челсі Джон Террі вважає, що прихід на тренерський місток голландця Гуса Хіддінка допоможе лондонцям знайти кращу форму і грати у привабливий футбол.
Зірки Челсі з нетерпінням чекають на Хіддінка

"Йому подобається ігровий футбол, його команди володіють м'ячем і грають у відкритій, атакуючій манері, - упевнений Джон Террі. - До того ж він дуже проникливий, у нього дуже добре взаєморозуміння з Романом [Абрамовичем, власником Челсі - ред.] і це має нам допомогти. Але я не так багато знаю про нього - ми повинні дочекатися його і все побачити у справі". 

У той же час Джон Террі відчуває частинку своєї провини у звільненні бразильського фахівця Луїса Феліпе Сколарі, повідомляє sportinglife.com.

"Я грав добре в перших п'яти або десяти матчах сезону, але знаю, що можу грати краще. Я сам є своїм головним критиком, і розумію, що мої форма і гра повинні покращуватися", - вважає лідер і капітан Челсі. 

Террі не приховує свого доброго ставлення до бразильського тренера: "Я відчуваю симпатію до Сколарі, він велика людина. Він відчував мою підтримку і гадаю, що два або три провідні гравці команди можуть сказати те саме. На жаль, ми грали не дуже добре, і це позначилося на рішенні керівництва клубу відносно нього".

Бразилець Луїш Феліпе Сколарі був звільнений з посади наставника Челсі 9 лютого 2009 року після серії невиразних виступів Аристократів у Прем'єр-лізі. Новим тренером Челсі стане голландець Гус Хіддінк, який має намір суміщати цю посаду з роботою в збірній Росії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь