Переключиться на мобильную версию

Генсек УЄФА подякував Україні

Назад к разделу Спорт
Генеральний секретар Європейського футбольного союзу Девід Тейлор надіслав на адресу президента ФФУ Григорія Суркіса офіційного листа, у якому висловив особисту подяку з приводу відмінної організації візиту офіційної делегації УЄФА в Україну.
Тейлор похвалив Україну
Тейлор похвалив Україну
ФФУ

Протягом   усіх   чотирьох   днів   перебування   у   вашій   країні   ми   відчували   особливу   гостинність , -  підкреслив   він . -  Цей   візит   виявився   надзвичайно   корисним .  Ми отримали чудову нагоду побачити на власні очі суттєвий прогрес у підготовці усіх відвіданих нами міст до Євро-2012".

Нагадаємо, що інспекційна група УЄФА під керівництвом Девіда Тейлора, до складу якої також увійшли директор Євро-2012 Мартін Каллен, комерційний директор УЄФА Філіпп Марграфф, голова Спонсорського комітету та розвитку змагань УЄФА Алан Рідлі та керівник підрозділу Євро-2012 з питань організації заходів Лукас Ахерман, з 2 по 6 лютого відвідала п’ять українських міст − Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та Львів, що претендують на організацію матчів Євро-2012.

Столицю Донбасу Девід Тейлор відвідав ще у жовтні 2008 року.

uaSport.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь