Переключиться на мобильную версию

Себастьян Бурде: Завжди є, що доводити

Назад к разделу Спорт
Француз Себастьян Бурде заявив, що був радий, дізнавшись про намір команди Toro Rosso підписати з ним контракт на 2009 рік.

У четвер, 12 грудня, француз, котрий минулого сезону також виступав за італійську стайню, тестує новий болід в Іспанії, вперше з минулого грудня сівши за кермо боліда Формули-1. 

"Нарешті процес очікування завершився, - наводить слова Себастьяна Бурде autosport.com. - Дуже радий тому, що нарешті настала визначеність, і ми продовжимо співпрацю з командою, що почалася минулого року". 

"Цей контракт важливий для мене і з людської, і з професійної точки зору. Сезон стартує зовсім скоро і тепер треба повністю концентруватися на перегонах. Участь у Великих призах - це постійний виклик", - вважає Себастьян Бурде.

"Завжди є, що доводити. Гадаю, що наш новий болід зможе гідно конкурувати, і ми постараємося набрати якомога більше очок. Якби ще успіх не відвернувся від нас, як у деяких перегонах минулого року", - зазначив пілот. 

У новому сезоні 29-річний Бурде виступатиме разом з юним швейцарцем Себастьяном Буемі. Сезон в F1 стартує 29 березня в Австралії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь