Переключиться на мобильную версию

Стан Альбрехта поліпшується

Назад к разделу Спорт
Швейцарський гірськолижник Даніель Альбрехт, якого лікарі вивели з коми 12 лютого, почав говорити.
Альбрехт вже перебуває у свідомості
Альбрехт вже перебуває у свідомості
АР

24-річний спортсмен, введений у стан штучної коми 22 січня після падіння на трасі, перебуває у свідомості та спілкується з оточуючими, відповідаючи на їхні питання словами так чи ні, повідомляє Associated Press.   

Лікарі університету Інсбрука, де знаходиться Альбрехт, задоволені нинішнім станом гірськолижника. Спортсмен може ворушити всіма кінцівками, і лікарі припускають, що він зможе повністю одужати. Провалів у пам'яті в Альбрехта також немає.  

Більше за все лікарі турбувалися за стан легенів спортсмена. У результаті падіння в них утворилося декілька маленьких кровотеч, що призвело до легеневої інфекції. 9 лютого лікарі були змушені припинити процедуру виведення Альбрехта з коми, щоб видалити з легенів рідину.  

Представник збірної Швейцарії з гірськолижного спорту Ханс Шпрінг заявив, що говорити про відновлення Альбрехтом спортивної кар'єри наразі рано. За словами Шпрінга, повернення швейцарця до спорту можливе, оскільки в гірських лижах успіх спортсмена залежить від роботи легенів меншою мірою, ніж, наприклад, у марафонському бігу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь