Переключиться на мобильную версию

Вімблдон засмутить Vір-гостей

Назад к разделу Спорт
Корпорація ВВС у зв'язку зі світовою кризою вирішила відмовитися від безкоштовну їжу, напоїв і квитків на тенісні матчі для відомих політиків, спортсменів і журналістів.
Вімблдон засмутить любителів халяви
Вімблдон засмутить любителів халяви
GoTennіs.ru
Але ж ціна питання була не занадто висока - усього якихось кілька десятків тисяч фунтів стерлінгів. Однак керівництво ВВС упевнене, що за нинішнього стану речей цілком можна обійтися і без цього.

У першу чергу організатори скоротять витрати на традиційне частування Вімблдона - полуницю з вершками. Швидше за все, за неї тепер гостям доведеться платити із власної кишені.

До слова, полуницю для глядачів збирають у пів на шосту ранку на фермах у графстві Кент південніше Лондона.

Крім полуниці, глядачі щорічно поглинають 300 тисяч чашок чаю і кава, 190 тисяч сендвічів, 150 тисяч келихів Pіmm's (особливий алкогольний напій, що п'ють у цю пору року в коктейлі з лимонадом), і 30 тисяч порцій тріски з картоплею у фритюрі.

За неофіційною інформацією рішення про відмову від безкоштовного частування не знайшло розуміння серед тих, хто звик за останні роки до подібним подарунків. Більше того, очікується, що число почесних гостей може трохи скоротитися.

За матеріалами GoTennis.ru

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь