Переключиться на мобильную версию

Галлатасарай дістав згоду Луческу

Назад к разделу Спорт
Кілька турецьких видань повідомляють про те, що наставник Шахтаря Мірча Луческу дав свою принципову згоду на те, щоб очолити турецький Галатасарай з наступного сезону.
Повідомляється, що домовленість була досягнута 2 лютого, на вечері Луческу і президента Галатасарая Аднана Полата. На зустрічі також були присутні менеджери стамбульського клубу Халдун Устінел і Мурат Устундаг.

Поганий старт Галатасарая у внутрішній першості підштовхнув керівництво клубу до зміни наставника Міхаеля Скіббе. Зробити тренерську рокіровку стамбульці планували ще восени, але виступ Шахтаря під керівництвом Мірчі Луческу в єврокубках поки поставили хрест на цьому задумі. І от, цим літом пришестя Містера на пост головного тренера Галатасарая може стати дійсністю.

На даний момент сторони зійшлися на тому, що Луческу буде запропонований контракт за схемою 2+1. Румунський фахівець уже почав продумувати кадрову політику Галатасарая на наступний сезон - за його словами, якихось революційних заходів не буде потрібно, досить буде лише 2-3 придбання.

Повідомлялося, що після закінчення контракту з донецьким Шахтарем Мірча Луческу може очолити стамбульський Галатасарай.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь