Переключиться на мобильную версию

Пап Діакате: Я повернуся і стану ще сильнішим

Назад к разделу Спорт
Напередодні від'їзду на операцію в Бельгію Діакате дав інтерв'ю кореспондентові клубного Інформвідділу.
Діакате повернеться для перемог
Діакате повернеться для перемог
ФК Динамо
Діакате розповів про серйозність травми: "Я усвідомив це відразу ж, як упав на газон, оскільки раніше в мене була подібна травма. Коли мене занесли на руках у роздягальню, я сказав Юссуфу, що це мінімум на 4-6 місяців. Нажаль, виявився правим".

"Ця невдача. Проте, я вірю в Бога, і все, що відбувається зі мною, виходить від нього. Я ніколи нічого не боюся, а всі проблеми і неприємності роблять нас ще сильнішими. Це тільки шість місяців, після яких я повернуся і стану ще сильнішим", - заявив він.

"Я в черговий раз переконався, що Динамо - велика і дружна сім’я. Я вдячний всім людям, які працюють у клубі, оскільки для мене зараз дуже важливо відчувати підтримку і бачити небайдужих людей навколо себе", - розповів Діакате про підтримку з боку футболістів і клубу.

"Операція запланована на 16 лютого, після чого повернуся в Україну. Попрошу лікаря, щоб потрапити в Київ 18 лютого, оскільки дуже хочу побувати на поєдинок Динамо з Валенсією і підтримати своїх партнерів. Сподіваюся, вони зможуть пройти Валенсію, а там і до фіналу дійти - можливо, у ньому і я зможу зіграти", - зізнався Пап про свої бажання.

Також, Діакате розповів про підтримку з боку родини: "Дружина з дітьми живуть у Києві постійно. Мої діти пішли в російськомовну школу, а дружина вчиться в університеті. Вона дуже добре знає російську мову, й іноді вдома вчить і мене".

У завершенні футболіст пообіцяв повернутися в лад у гарній формі: "Спасибі велике. Обіцяю - зі мною буде все добре, і я незабаром повернуся на футбольне поле, щоб домагатися нових перемог разом з Динамо".

Нагадаємо, у поєдинку з казанським Рубіном, що був першим на другому навчально-тренувальному зборі Динамо в Іспанії, травму одержав захисник Пап Діакате. 14-го лютого футболіст відправиться на операцію в Бельгію, після чого треба буде пройти непростий відновлювальний курс.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь