Переключиться на мобильную версию

Фергюсон: У мене найкращий склад у Прем'єр-лізі

Назад к разделу Спорт
Бос Манчестер Юнайтед сер Алекс Фергюсон вважає, що в нього найкращий підбор гравців серед всіх клубів Прем'єр Ліги.
Фергюсон хвалить свою команду
Фергюсон хвалить свою команду
AP
Після не найбільш впевненого початку сезону, червоні дияволи зараз мають лише одну поразку в останніх 23-х матчах, що дозволяє їм залишатися фаворитами у всіх турнірах, у яких вони щорічно беруть участь.

Слова Фергюсона підтверджують той факт, що клуб встановив новий рекорд, відігравши останні 13 матчів без жодного пропущеного гола.

Також шотландець відзначив, що в нього немає недоторканних гравців у складі й саме тому йому досить просто змінювати склад на кожний матч.

"Іноді люди запитують, яка лінія в моїй команді найсильніша, але моє команда - це одне ціле, де не можна виділяти якусь частину", - сказав Фергі.

"На кожний матч я вибираю 11-ть футболістів, які найбільш готові і підходять тактично, щоб вирішити завдання на гру. Можливо, я міг би виділити якусь кількість людей, але це не було б правильно стосовно іншим, тому що часом вони ні трохи не гірші", - заявив Фергюсон.

"Кожний вносить свій внесок у гру команди, нехай навіть не дуже часто з'являється на полі, але він відпрацьовує це на тренуваннях разом зі своїми партнерами. І все таки, незважаючи на досить завидне нинішнє положення, я можу з впевненістю сказати, що всі крапки над і будуть розставлені тільки після того, як ми зможемо оцінити результати цього сезону", - резюмував сер Алекс.

За матеріалами ManUtd.org.ua

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь