Переключиться на мобильную версию

Пхенчхан-2009: Молода зірка шведського біатлону Хелена Йонссон перемогла в гонці переслідування

Назад к разделу Спорт
Закінчилася жіноча гонка переслідування в рамках чемпіонату світу з біатлону в корейському Пхенчхані.
Після першого вогневого рубежу лідерство зуміла захопити Ольга Зайцева, але набравши просто божевільну швидкість на другому колі, випереджаючи Вільхельм і Нойнер вона не витримала на другій стрільбі і припустилася трьох промахів. Надалі рвучкий вітер дозволив всім чотирьом німкеням зайняти лідируючі позиції. Але на останньому вогневому рубежі він же зіграв злий жарт із Нойнер, чергові 4-ри промаху на стійці. І поки всі лідери бігали штрафні кола, своїм шансом зуміла скористатися молода зірка шведського біатлону Хелена Йонссон. Вона й перемогла в гонці.

Варто сказати, що підступний корейський поворот цього разу не скорився і Магдалені Нойнер, скільки ще будуть знущатися зі спортсменок? А от справжньою героїнею перегонів можна назвати Дар'ю Домрачьову, вона зробила неймовірний рейд із 53-го на 5-е місце.

Вітер на стрільбищі сьогодні заважав всім, не змогли впоратися зі стрільбою і наші спортсменки. Валя допустила багато промахів на всіх вогневих рубежах, а Віті не скорилася третя стрільба. Бігли наші дівчини добре, але сьогодні вирішальну роль грала влучність.

1. Хелена Йонссон (2+0+0+0) 34:12.3

2. Каті Вільхельм (1+1+3+1) +18.3

3. Ольга Зайцева (0+3+1+2) +24.1

...

19. Віта Семеренко (0+0+3+0) +1:52.6

22. Оксана Хвостенко (0+1+0+1) +2:36.9

38. Валя Семеренко (2+4+2+1) +4:19.4

Нагадаємо, першою переможницею першого азіатського Чемпіонату світу в Пхенчхані стала власниця жовтого біба лідера сезону Каті Вільхельм. Блискуча стрільба і стрімкий хід – рецепт успіху від прими німецької збірної.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь