Переключиться на мобильную версию

Валуєв: Політика Росії та України не стосується Кличка і Валуєва

Назад к разделу Спорт
Чемпіон WBA в суперважкій вазі 35-річний росіянин Микола Валуєв розповів в інтерв'ю AllBoxing.Ru про те, що ніколи не змішує спорт і політику, а також застеріг вболівальників від фарбування спортивних подій в політичні тони.
Валуєв закликав не замішувати політику в бокс
Валуєв закликав не замішувати політику в бокс
AP

"Я завжди був проти політики в спорті, - підкреслив Микола. - Особливо, коли за рахунок спорту політичні партії намагаються вирішувати якісь свої питання. І незважаючи на те, що, наприклад, Олімпійські ігри дають можливість країнам показати наскільки вони сильні та інше, самі спортсмени повинні бути як ніколи далекі від політики".

На питання про те, що він думає з приводу поведінки деяких уболівальників, які при появі будь-якої інформації про нього або чемпіонах світу в суперважкій вазі Віталія і Володимира Кличків намагаються перевести спортивний спір у політичну площину, Микола зазначив, що ставиться до цього дуже негативно.

"Стосовно себе і Кличка я взагалі не бачу навіть натяку на  політику, - заявив російський чемпіон світу. - Та ситуація, яка відбувається між Росією і Україною, ніяким чином не має жодного відношення до Кличка і Валуєва. Це моя особиста думка, і з свого боку я б не радив уболівальникам надавати спортивним новинам політичних тонів. І навіть те, що кожен з нас за визначенням представляє свою країну на ринзі, не дає жодних підстав вважати боксерський поєдинок зіткненням політичних сил та країн ".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь