Переключиться на мобильную версию

Реконструкція НСК Олімпійського обійдеться в 2 млрд гривень

Назад к разделу Спорт
Загальна вартість реконструкції НСК Олімпійський складає 2,115 млрд грн. Про це заявив сьогодні на прес-конференції міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко.
На Олімпійської повним ходом іде реконструкція
На Олімпійської повним ходом іде реконструкція
Тая Стеценко/Korrespondent.net

За словами міністра, вартість будівельно-монтажних робіт складає 1,4 млрд грн: "У реконструкції ми виходимо із сум, затверджених концептуальним проектом. Безумовно, вартість на концептуальному рівні й на стадії робіт різна. Але я сподіваюся, що ми утримаємося в заданих рамках. Уточнення вартості відбудеться в кінці березня - початку квітня". 

Павленко також сказав, що на вартість реконструкції коливання курсу долара значного впливу не надасть. "Уже зараз видно з тендеру, що деякі матеріали стали дешевшими. Щось подорожчало, але я не бачу проблем, пов'язаних із курсом", - підкреслив міністр.

Павленко також зазначив, що застава успішного виконання умов УЄФА з підготовки до Євро-2012 (на 2009 р. це завершення другого етапу реконструкції та будівництво 9 тренувально-спортивних баз) - безперебійне фінансування. 

Міністр повідомив, що на реконструкцію Олімпійського в 2009 р. необхідно 800 млн грн. "Зараз на стадіоні працює 120 одиниць техніки і 800 робочих, у травні кількість робітників збільшиться у декілька разів і досягатиме до 5 тис. осіб", - повідомив Павленко. 

Раніше повідомлялося, що був завершений перший етап будівельно-монтажних робіт з реконструкції НСК Олімпійський, що повинен стати головною футбольною ареною Євро-2012.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь