Переключиться на мобильную версию

Фінікс провели тренерську рокіровку

Назад к разделу Спорт
Елвін Джентрі замінив Террі Портера на посту головного тренера Фінікс АР. Колишній помічник головного тренера буде виконуючим обов'язки.
Портера замінив Джентрі
Портера замінив Джентрі
АР
Генеральний менеджер Санс Стів Керр від коментарів відмовився: "Я хочу перечекати декілька днів і зібратися з думками, перш ніж робити якісь заяви".

Форвард Фінікс Амарія Стаудемайр поділився своєю думкою про нового головного тренер команди Елвін Джентрі, який замінив на цій посаді Террі Портера.

"Вважаю Елвін відмінним тренером. В нього хороші стосунки з гравцями. Зрозуміло, і з баскетбольної точки зору у нього відмінний план на гру. Думаю це буде щось швидкісне", - заявив Стаудемайєр.

"Час покаже, чи потрібна була зміна тренера. Безсумнівно, Террі Портер багато працював заради успіху команди. Впевнений, що Елвін збирається робити те ж саме", - цитує Стаудемайра The Associated Press.

Террі Портер пропрацював на посаді всього чотири місяці. Фінікс Санс виграли 28 зустрічей з 51, при цьому поступившись у 5 з останніх восьми матчам. Зараз, команда йде на дев'ятому місці, відстаючи на одну перемогу від Юти. За трирічною угодою Террі Портер повинен отримати 6 млн доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь