Переключиться на мобильную версию

Російський біатлоніст стріляв наосліп

Назад к разделу Спорт
Росіянин Іван Черезова, який зайняв сьоме місце в чоловічих індивідуальних змаганнях на 20 кілометрів на чемпіонаті світу з біатлону, зізнався, що виконував останню стрілянину, не бачивши чіткої картинки мішеней.
Черезов стріляв наосліп
Черезов стріляв наосліп
АР
За словами Черезова, це могло стати причиною промаху, через що він позбувся шансів на медаль. Черезов зазначив, що погано бачив мішені через сильну втому: "По дистанції я відчував, що поступово починаю сідати, на останній стрільбі стоячи вийшло так, що стою - а чіткої картинки мішеней не бачу. Можливо, частково, тому я промахнувся .

З самого початку змагань в м'язах відчував якусь тяжкість. На перших колах сили ще були, а потім стало дуже важко. Я намагався максимально відпрацювати всю дистанцію, але не вистачило.

Ні, це не пов'язано з моїм падінням у спринті, хоча саме по собі воно вийшло дуже хворобливе. Було просто важко встати. Я отримав травму, але бігти вона не заважає. Нічого страшного, залишилося тільки невелике почервоніння. Місцевих спусків я після цього боятися не почав. Тим більше, сьогодні траса була підготовлена ідеально ".

У вівторок, 17 лютого, на Чемпіонаті світу в корейському Пхенчхані відбулася індивідуальні змагання у чоловіків.

Норвежець Оле-Ейнар Бьорндален фінішував першим, німець Штефан став другим. Сенсацією став хорват Яків Фак, який фінішував третім.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь