Переключиться на мобильную версию

Біатлон: США вигадали покарання країнам, неодноразово поміченим у використанні допінга

Назад к разделу Спорт
15 федерацій, що входять до Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) у п'ятницю виступлять за те, щоб не проводити Кубок світу і Чемпіонат світу в країнах, де помічено систематичне використання допінга.
15 федерацій підпишуть петицію
15 федерацій підпишуть петицію
АР

Крім того, ці федерації вважають, що викриті у використанні заборонених препаратів спортсмени мають бути дискваліфікованими довічно, а країна, яку вони представляють, не братиме участі у змаганнях. 

Ініціатором спільної заяви виступила Федерація біатлону США, яку потримали шведи. Лист зі зверненням, підписаний 15 країнами, буде представлений Міжнародному союзу біатлоністів (IBU) у п'ятницю, 20 лютого.  

"Лист вийшов інформативним. Країни, з якими у нас добрі відносини, підписали його. Зараз їх 15, і може бути більше. Там написано, що IBU повинне карати національні федерації за систематичний допінг", – наводить слова генсека Федерації біатлону США Макса Кобба Dagbladet з посиланням на NTB. 

Раніше повідомлялося, що німецький тренер шведської збірної Вольфган Піхлер виступив за усунення всіх російських біатлоністів від змагань.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь