Переключиться на мобильную версию

Координатор Євро-2012: Міліція повинна створювати святкову атмосферу

Назад к разделу Спорт
Заступник міністра внутрішніх справ, національний координатор з питань безпеки Євро-2012 Олександр Савченко розповів, якою бачить нашу міліцію через три з половиною роки, куди йдуть гроші з внутрішніх резервів і навіщо на чемпіонаті потрібні стюарди.
Міліція готується до Євро-2012
Міліція готується до Євро-2012
Сегодня / Спорт
Як зазначив Олександр Савченко, міліція до проведення чемпіонату готова вже зараз: "Розуміючи, що державі взяти грошей нізвідки, знайдено внутрішні резерви та перерозподілили кошти, призначені для інших цілей. У результаті знайшли 16 млн., направивши на придбання автомобілів, техніки, обмундирування, навчання, відрядження та інше.

"Хочемо, щоб співробітники міліції разом з організаторами Євро-2012 допомагали створювати святкову атмосферу на цьому чемпіонаті, - підкреслив Савченко Так, як це було, скажімо, на ЧС в Німеччині.

Так, поліція забезпечувала охорону громадського порядку, припиняла порушення, але при цьому не виявляли агресію, тиску, навпаки, була дружелюбна, спокійна. Ось і ми доб'ємося того, щоб наші правоохоронці переймали таку ж толерантність, витримку, а не робили ставку на силу і загрозу її застосування".

Як сказав заступник міністра оборони на стадіонах Беркута не буде. В цілях безпеки будуть використовуватися стюарти.

У МВС не роблять секрету з того, що для забезпечення охорони громадського порядку будуть задіяні кращі сили, в тому числі загони спеціального призначення Беркут, Сокіл, а також підрозділи Внутрішніх військ Омега, Ягуар, Барс, Гепард, Тигр, та інші.

З цією метою проводяться цільові навчання, тренування, в ході яких моделюються та відпрацьовуються різні види - наприклад, масові заворушення, застосування запальних і вибухових речовин, надання опору правоохоронцям, агресивна непокору.

Крім спеціальної техніки і спецзасобів, правоохоронці застосовують в окремих випадках і службових собак. У штаті полку патрульно-постової служби столичного відділу МВС є кінна міліція - її сили, за прикладом ряду західних країн, також будуть задіяні в заходах Євро-2012.

З нововведень, які, не виключено, з'являться вже в найближчі роки - швидкісні мотоцикли, скутери, велосипеди і навіть пристрої кенгуру (типу ходулі на пружинах, що дозволяють швидко переміщатися - це важливо в умовах міських заторів).

Як раніше повідомляло польське видання Gazeta Wyborcza, Євро-2012 може бути проведено у шести польських містах і лише у двох українських.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь