Переключиться на мобильную версию

Євро-2012: Львів просить допомоги у Тимошенко

Назад к разделу Спорт
Влада Львівської області просять уряд допомогти в реконструкції аеропорту Євро-2012.
Львів звернувся за допомогою до уряду
Львів звернувся за допомогою до уряду
Аліна Абдуллаєва, uaSport.net
Голова Львівської обладміністрації Микола Кмить, мер Львова Андрій Садовий і народні депутати України, що представляють Львівську область, підписали лист до прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з проханням вжити заходів для прискорення проведення тендера на генпідрядника перебудови злітно-посадочної смуги і реконструкції Львівського аеропорту.

Лист було підписано 18 лютого у Києві під час зустрічі Кмитя з депутатами Верховної Ради України від Львівської області.

"Проведення у Львові фінальної частини Чемпіонату з футболу Євро-2012 є одним з найважливіших завдань для місцевої влади та депутатського корпусу, який представляє Львівську область у Верховній Раді України", - зазначають автори звернення. Вони висловлюють "глибоку стурбованість ситуацією, що склалася навколо перебудови злітно-посадочної смуги і реконструкції Львівського аеровокзалу".

"У зв'язку з затвердженим інспекторами УЄФА графіком підготовки аеропорту, просимо вжити вичерпних заходів для якнайшвидшого вирішення питання з оголошення конкурсу на єдиного виконавця робіт по перебудові злітно-посадочної смуги і реконструкції Львівського аеровокзалу", - говориться в листі.

У середу, 4 лютого, Тейлор відвідав львівський аеропорт, а також залізничний вокзал, також генсек УЄФА звершив вечірню прогулянку Львовом.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь