Переключиться на мобильную версию

ЧС-2010: Розпочався продаж квитків

Назад к разделу Спорт
Сьогодні, 20 лютого, почався продаж квитків на матчі Чемпіонату світу-2010 у ПАР.
Квитки на ЧС-2010 надійшли до продажу
Квитки на ЧС-2010 надійшли до продажу
АР

Із 20 лютого по 31 березня заявки на квитки можна залишити на офіційному сайті ФІФА. Жителі Південної Африки можуть подавати заявки на квитки через один із банків ПАР, що є офіційним партнером ФІФА. 

"Ажіотаж, пов'язаний з Чемпіонатом світу, вже відчувається в ПАР і в усьому світі. Всі рвуться побувати на цьому грандіозному заході. Наша квиткова політика спрямована на те, щоб шанс отримати квиток був у кожного вболівальника в будь-якій точці світу. Сподіваємося, що ви приїдете до Південної Африки і насолоджуватиметеся грою", - заявив секретар ФІФА Жером Вальк. 

Загальна кількість квитків на матчі ЧС-2010 складає близько трьох мільйонів. З них до вільного продажу надійде приблизно половина. Близько мільйона квитків віддають спонсорам, організаторам і утримувачам телевізійних прав. Вартість квитків складає від 20 до 900 доларів. 120 тисяч квитків будуть віддані вболівальникам з бідних райнов ПАР. 

Раніше повідомлялося, що фінансова криза може позначитися на продажі квитків на Чемпіонат світу, що пройде в червні-липні 2010 року в ПАР.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь