Переключиться на мобильную версию

Збірна України може пропустити Кубок світу з гімнастики

Назад к разделу Спорт
Член президії Федерації гімнастики України Ірина Дерюгіна заявляє про можливий зрив поїздки української збірної з гімнастики на майбутні змагання 5-ти етапів Кубка світу.
Дерюгіна: Поїздка на Кубок світу може зірватися
Дерюгіна: Поїздка на Кубок світу може зірватися
Наталія Кравчук / Корреспондент

"На березень місяць у комітеті гімнастики грошей немає. Більшість спортсменів їздять за свій рахунок, за рахунок батьків, і, фактично, можна говорити про зрив поїздок на Кубок світу", - заявила Дерюгіна. 

Крім того, Дерюгіна заявила про критичний стан київської міської школи гімнастики, яка фінансується зі столичного бюджету. За її словами, національна збірна тренується в Жовтневому палаці в Києві, котрий орендують у Федерації профспілок України. 

При цьому вона підкреслила, що в 2008 році заборгованість з оплати за оренду залу складала більше 6 місяців.

За словами Дерюгіної, столична влада нещодавно зібрала керівників Київської міської школи гімнастики і представників Федерації і нам повідомила, що оплата проводитиметься за абсолютно новим методом. 

"Усе оплачуватимуть батьки, ціна буде встановлена. Усі гроші збиратимуть і віддаватимуть до бюджету міста, а потім 50% - школам і 50% - для бабусь", - зазначила Дерюгіна. 

"Це не дорого коштує. Буде набагато дорожче, коли діти вийдуть на вулицю і залишаться там. І це пряме завдання міста - забезпечити дітей всім необхідним для заняття спорту. Ці спортивні школи дуже потрібні місту", - додала вона.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь