Переключиться на мобильную версию

Боси Ліверпуля майже переконали Бенітеса

Назад к разделу Спорт
Американські власники англійського Ліверпуля вмовили тренера своєї команди Рафаеля Бенітеса до продовження контракту на своїх умовах, повідомляє The Іndependent.
Американці уламали тренера, але не переконали
Американці уламали тренера, але не переконали
АР
За інформацією британської газети, іспанець, що не один місяць відмовлявся підписувати новий контракт, нарешті пішов на поступки, прийнявши умови американських господарів Ліверпуля Тома Хікса і Джорджа Джілетта.

Проте, Бенітес не відмовляється від своєї позиції, не соромлячись висловлювати її привселюдно: "Припустимо, у мене є 20 мільйонів фунтів на придбання новачків. Розклад очевидний: на ці гроші можна купити як одного-двох, так і трьох футболістів. Вирішальне слово в подібній ситуації повинне залишатися винятково за тренером, адже саме він відповідає за результат", - упевнений він.

Нагадаємо, що іспанський наставник Ліверпуля погодив фінансові умови нового контракту з власниками команди ще пару місяців тому, однак дотепер відмовлявся ставити свій підпис під договором через розбіжності в питаннях придбання і продажу футболістів, наполягаючи на тому, щоб пріоритетне право придбання гравців належало йому.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь