Шахи: Білі знову не допомогли Топалову

Третя партія претендентського матчу нагадувала першу зустрічТопалова з Камським 17 лютого. За тим же сценарієм шахісти розіграли захистГрюнфельда, і болгарин знову першим відійшов від повторення ходів, до чого,схоже, Камський уже був готовий, досить добре обороняючись.

У результаті, суперники вже на 9-му ході розміняли ферзів,при цьому білі виграли пішака. Проте  американець, виявив ініціативність, домігшись кращого розвитку фігур.Топалов же пізніше повернув пішак, одержавши трохи кращий ендшпіль, але так іне зміг зламати захист Камського, звівши двобій до ще одній нічиєї на 37-м ході.

Таким чином, загальний рахунок претендентського матчустановить 2-1 на користь Топалова, що, нагадаємо, 18 лютого зумів чорнимивиграти другу партію.