Переключиться на мобильную версию

Шахтар може бути покараний за поведінку своїх уболівальників

Назад к разделу Спорт
Шахтар може бути оштрафований за побиття британських уболівальників у Донецьку.
Шахтар можуть покарати
Шахтар можуть покарати
ФК Шахтар
Чотири вболівальники Тоттенхема, що прибули в Донецьк на матч 1/16 фіналу Кубка УЄФА, піддалися нападу з боку 30 українських уболівальників.

Даний епізод може мати неприємні наслідки для донецького клубу, розповів колишній керівник комітету арбітрів Федерації футболу України Віктор Дердо.

"Якщо в Інтернеті з'явилася така інформація, то вона, швидше за все, буде відображена в рапорті делегата. Зважаючи на все, Тоттенхем подавав заявку на приїзд уболівальників, і в такому випадку, як тільки вони ступили на українську землю, відповідальність за їхню безпеку повинна нести приймаюча сторона.

Яке покарання може понести Шахтар? Фактично будь-яке, починаючи від грошового штрафу і закінчуючи дискваліфікацією стадіону. Міра покарання буде залежати від того, наскільки ця сутичка буде освітлена в рапорті, але, на мій погляд, до максимально твердих санкцій з боку УЄФА справа не дійде.

Думаю, тепер до приїзду закордонних фанатів і до їхньої безпеки, у тому числі і за межами стадіону, місцеві правоохоронні органи будуть ставитися з максимальною відповідальністю", - наводить слова Дердо Спорт-Експрес.

Повідомлялося, що 19 лютого в Донецьку в районі бібліотеки ім. Н.К. Крупської фани донецького Шахтаря побили вболівальників лондонського Тоттенхема, що прогулювалися в центрі Донецька.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь