Переключиться на мобильную версию

Платіні у квітні відвідає Україну

Назад к разделу Спорт
Президент УЄФА Мішель Платіні 14-17 квітня відвідає Україну і Польщу та зустрінеться з вищим керівництвом держав, щоб отримати підтвердження гарантій влади виконати зобов'язання з підготовки до Євро-2012.
Платіні приїде до України
Платіні приїде до України
АР

Про це повідомив президент ФФУ Григорій Суркіс під час засідання виконкому Федерації. 

“14-17 квітня Мішель Платіні планує відвідати Україну і Польщу. В рамках візиту президент УЄФА зустрінеться з вищими посадовими особами держави, щоб, очевидно, отримати новий сигнал, що влада і надалі буде стабільно працювати над реалізацією проекту Євро-2012”, - сказав Суркіс. 

Крім того, президент ФФУ повідомив, що в період з 26 липня по 1 серпня Мішель Платіні відвідає всі українські міста, котрі будуть визначені як господарі матчів Євро-2012. А 2 серпня президент УЄФА відвідає фінальний поєдинок юнацького Євро-2009 (U-19), що відбудеться в Донецьку.  Стосовно процесу підготовки до турніру загалом, президент ФФУ звернув особливу увагу на аеропорти.

“Відповідно до висновків делегації УЄФА, котра нещодавно побувала в Україні, терміни реконструкції аеродромів порушуються. Якщо до Києва і Харкова претензій не так багато, то інші міста істотно відхилилися від графіку ”, - сказав він.  

У той же час, за словами Суркіса, ситуація зі стадіонами оптимістичніша. Він сказав, що експерти відзначили прогрес з аренами Києва, Львова й Одеси. А проекти стадіонів Дніпропетровська, Донецька і Харкова навіть не розглядалися в проблемному контексті, тому що, зважаючи на все, УЄФА вже не має сумнівів у можливості цих міст своєчасно підготувати до Євро-2012 арени, які відповідатимуть усім вимогам. 

Раніше генеральний секретар Європейського футбольного союзу Девід Тейлор надіслав президентові ФФУ Григорію Суркісу офіційний лист, у якому виразив особисту подяку за відмінну організацію візиту офіційної делегації УЄФА до України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь