Переключиться на мобильную версию

У Португалії можуть створити нову команду Формули-1

Назад к разделу Спорт
Керівники серії A1GP Тоні Тейксейра і Пете да Сільва за підтримки португальського уряду хочуть створити нову команду Формули-1.
Нова команда Формули-1 може з'явитися у Португалії
Нова команда Формули-1 може з'явитися у Португалії
АР

Уряд країни готовий забезпечити більшу частину бюджету за дотримання чотирьох ключових умов: поява нових робочих місць, створення у Португалії технологічного центру команди, отримання якоїсь культурної складової, а також залучення уваги з боку туристів.  

На території відкритого в 2008 році автодрому Альгарве в Портімао має розташуватися технологічний центр серії A1GP, котрий також може стати базою і для команди Формули-1.  

Тейксейра пропонує проект, за яким йому дістануться 60 відсотків акцій нової команди, а 40, що залишилися, підуть португальському уряду. За певного розвитку подій нова португальська команда може стати технічним партнером Ferrari.

Як зазначив Тейксейра, визначитися із новим проектом повинні до серпня, а дебют команди у Формулі-1 може відбутися в 2011-2012 роках. 

Раніше повідомлялося, що в 2010 році у Формулі-1 може дебютувати команда USF1, яка позиціонуватиметься як проект з американськими технологіями і пілотом із США.

За матеріалами Чемпионат.Ру

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь