Переключиться на мобильную версию

F1: Офіційно дано старт американській команді USF1

Назад к разделу Спорт
Учора, 24 лютого, в прямому ефірі телеканалу SPEEDTV відбулася офіційна презентація нової американської команди Формули-1 USF1.
Віндзор і Андерсон упевнені в успіху своєї команди
Віндзор і Андерсон упевнені в успіху своєї команди
АР

Відомий гоночний інженер Кен Андерсон і популярний журналіст та коментатор Пітер Віндзор розповіли про свої плани, заявивши, що майбутня команда вже отримала благословення комерційного боса Формули 1 Берні Екклстоуна і президента FIA Макса Мослі.  

"Хай це і прозвучить самовпевнено, але ми маємо у своєму розпорядженні необхідний досвід і впевненість у тому, що все вийде. Ключове питання - ми готові продати лише невелику частку акцій команди, і якщо ми сидимо в цій студії, то нам це вдалося. Ми хочемо створити команду Формули 1, тому що маємо достатній для цього капітал, і криза якоюсь мірою навіть допомогла", -  заявив Пітер Віндзор.

Кен Андерсон вважає, що розташування команди в США не є недоліком: "Почнемо з того, що у Формулі 1 використовується маса американських технологій. Що стосується логістики, то наступного сезону в Європі пройде менше половини перегонів, тому нам необов'язково мати європейську базу. Займатися бізнесом у США набагато дешевше, ніж у Європі, в нас працює немало відмінних фахівців". 

Раніше повідомлялося, що в 2010 році у Формулі-1 може дебютувати команда USF1, котра позиціонуватиметься як проект з американськими технологіями і пілотом із США.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь