Переключиться на мобильную версию

F1: Командам запропонують скоротити бюджети

Назад к разделу Спорт
Через нестабільну економічну ситуацію Міжнародна федерація автоспорту збирається запропонувати Всесвітній раді з автоспорту комплекс заходів зі зменшення бюджетів команд Формули-1 з метою підтримки їх життєздатності.
FIA запропонує командам зменшити бюджети
FIA запропонує командам зменшити бюджети
АР

Пропозиції спрямовані не тільки на попередження можливості повторення ситуації з командою Honda, але і покликані допомогти новим командам, таким як USF1, дебютувати у Формулі-1.  

Якщо Всесвітня рада FIA прийме проект, то нові команди зможуть, використовуючи лише частину нинішніх бюджетів, виставляти машини, що відповідають рівню вже існуючих аналогів.  

Ці правила не вплинуть на діючі команди, котрі отримують підтримку від автовиробників, але дозволять новим колективам заповнити існуючі вакансії на старт сезону -2010. Також це знизить вірогідність відходу команд із чемпіонату. Пропозиції будуть представлені на розгляд Ради 17 березня. 

Раніше повідомлялося, що пілоти Формули-1 відмовляються платити за суперліцензію FIA, що дозволяє виступати в Чемпіонаті світу, оскільки вважають її вартість завищеною.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь