Переключиться на мобильную версию

Союз біатлоністів Росії готує позов у Спортивний арбітражний суд

Назад к разделу Спорт
Міністр спорту, туризму і молодіжної політики Віталій Мутко повідомив, що Союз біатлоністів Росії (СБР) збирається заперечити результати чоловічої гонки переслідування готовить на чемпіонаті світу в Спортивному арбітражному суді (CAS).
У Бьорндалена хочуть відібрати перемогу
У Бьорндалена хочуть відібрати перемогу
АР
"У світовому спорті міжнародні федерації не мають відповідальності перед суспільством. Вони закриті, у них свої правила. Але й ці правила повинні бути однакові для всіх. От, пам'ятаю, Аня Павлова на Олімпіаді в Афінах побігла на червоний сигнал, виконала дуже гарний стрибок, можливо, на медаль, але її дискваліфікували. От і Бьорндален порушує, але його не карають", - відзначив він.

"Бьорндален - великий спортсмен. І в нього була величезна перевага в тій гонці, він і задом міг би їхати. Знаю, що наші хлопці нормально поставилися до цієї ситуації. Але, правила гри повинні бути для всіх однакові. І зараз наша федерація готує позов у Лозанну із приводу порушення регламенту", - заявив Мутко.

Нагадаємо, що норвезький біатлоніст Оле-Ейнар Бьорндален фінішував першим у гонці переслідування на чемпіонаті світу в Кореї, але потім був оштрафований суддівським комітетом за неправильне проходження траси, переможцем перегони був оголошений росіянин Максим Чудов. Апеляційна комісія це рішення скасувала і відновила перші результати персьюту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь