Переключиться на мобильную версию

Маскаєв написав відкритий лист Віталію Кличку

Назад к разделу Спорт
Олег Маскаєв, що був раніше оголошений обов'язковим претендентом на титул WBC українця Віталія Кличка, написав суперникові відкритий лист, у якому закликав українця не скаржитися на тиск із боку WBC і не ухилятися від двобою з ним.
Маскаєв написав лист Віталію
Маскаєв написав лист Віталію
AP
"Шановний Віталій, давай припинимо всі ці сперечання. Згадай нашу першу зустріч на першості Збройних сил, де я нокаутував тебе в першому раунді", - почав Маскаєв.

"У серпні 2006 року, коли я став чемпіоном світу і в грудні провів перший захист свого титулу, твої представники зв'язалися з моїм промоутером Денисом Раппапортом і повідомили, що, тому що WBC надав тобі статус почесного чемпіона, ти маєш право негайно зустрітися зі мною у поєдинку за чемпіонський титул. Я погодився на це", - продовжив боксер.

"Під час тривалих переговорів, ускладнених суперечкою про те, хто має право першим зустрітися зі мною, ти або Сем Пітер, я не змінював своєї думки і підтримував твою кандидатуру. У квітні 2007 року телеканал НВО призначив крайній строк, до якого ми повинні були підписати контракт на бій. Я підписав контракт, а ти так і не підписав контракт під приводом того, що в тебе не залишилося часу на підготовку до бою. Чим же ти займався протягом  чотирьох місяців? Я переніс складну операцію на лікті, ушкодженому в бою в грудні 2006 року, пройшов курс реабілітації після операції, і все таки був готовий вийти на ринг", - пише Олег Маскаєв.

"Ти стверджуєш, що не повинен проводити два обов'язкові захисти титулу підряд, однак це саме те, чого вимагав від мене WBC. Тоді ти не заперечував проти цього і не говорив, що незаконно з боку WBC. Ти кажеш, що хочеш зустрітися з Арреолою, Хеєм або Дмитренко але жоден з них жодного разу не перемагав боксера з першої десятки рейтингу," - додає він.

"Я не знаю, з яких причин ти всіма силами намагаєшся уникнути двобою зі мною. Іноді боксер просто має ключ до свого суперника... як Мозлі до Де Ла Хої або Форрест до Мозлі. Вони перемагали їх в любителях і в професіоналах теж одержали над ними перемоги. Віталій, я знаю, як перемогти тебе. Я переміг тебе в любителях, і зроблю це знову, як тільки ти знайдеш у собі сміливість зустрітися зі мною на ринзі", - продовжує боксер.

"Перед моїм двобоєм з Пітером я одержав серйозну травму спини, першу у своїй професійній кар'єрі. Зараз я повністю здоровий. А повністю здоровий Олег Маскаєв - це небезпечний суперник. Я поважаю тебе як боксера, і ти можеш робити все, що вважаєш потрібним, залучити до переговорів посередників, піти в суд або підносити молитви Богові, але пам’ятай, що, якщо ти переможеш Гомеса, ти не зможеш зустрітися ні з ким іншим, допоки не зустрінешся зі мною", - розповідає Олег Маскаєв.

"Віталій, виходь на бій. Я готовий зустрітися з тобою в Росії, у США чи навіть на твоїй батьківщині. Давай зробимо це", - цитує Олега Маскаєва Eastsіdeboxіng.com.

Раніше промоутер російського боксера-важковаговика Олега Маскаєва Денис Раппапорт заявив, що протест, поданий у Спортивний арбітражний суд чемпіоном світу за версією WBC (Всесвітня боксерська рада) Віталієм Кличком, являє собою приклад використання подвійних стандартів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь