Переключиться на мобильную версию

Седнєв незадоволений своєю нестабільністю

Назад к разделу Спорт
Бронзовий призер індивідуальної гонки на чемпіонаті Європи з біатлону українець Сергій Седнєв прокоментував свій виступ.
Седнєв узяв бронзу в індівідуалці
Седнєв узяв бронзу в індівідуалці
ukrsport.ru

"Сьогодні я був засмучений промахом на першому рубежі, але потім зміг зібратися і безпомилково провести залишок дистанції. Довелося трішки потерпіти на останньому колі, але я впорався, усі кола пройшов рівно. Хочу подякувати нашим сервісерам, котрі чудово підготував лижі", - сказав український біатлоніст. 

Також Седнєв розповів, як складається для нього нинішній сезон: "З одного боку, в мене четверте місце на етапі Кубка світу в індивідуальній гонці в Остерсунді, п'яте місце в переслідуванні в Антхольці, тут друге і третє місця. З іншого боку, мені поки не вистачає стабільності, не виходить закріпитися на цьому високому рівні. Буває так, що є хід, але немає стрільби, а іноді навпаки: стрільба йде, ходу немає. На чемпіонаті світу я пробіг тільки одні перегони і виступив там невдало, тому напередодні чемпіонату Європи в мене не було ніякої впевненості в собі". 

Раніше Сергій Седнєв завоював бронзову медаль в індивідуальній гонці на Чемпіонаті Європи, що проходить у російській Уфі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь