Переключиться на мобильную версию

П'ять пакистанських лижників уперше виступлять на Олімпіаді у Ванкувері

Назад к разделу Спорт
Уперше в історії спорту Пакистану й усього олімпійського руху команда лижників з цієї країни візьме участь у Зимовій Олімпіаді, що проходитиме в канадському Ванкувері в 2010 році.
Пакистан готує лижників до Олімпіади-2010
Пакистан готує лижників до Олімпіади-2010
АР

Як повідомляє міністерство спорту Пакистану, до складу збірної з лижних видів спорту ввійдуть п'ять чоловік.  

Через особливості місцевого клімату більшу частину часу пакистанські спортсмени тренуватимуться за кордоном. Наразі команда лижників з Пакистану проходить підготовку на одній зі спортивних баз Австрії.  

На території Пакистану немає жодної лижної бази, де б місцеві спортсмени могли тренуватися і готуватися до участі у змаганнях. У тих гірських районах країни, де природні умови сприяють розвитку лижних видів спорту (головним чином на території спірного Кашміру), місцева влада не може гарантувати безпеку спортсменів, оскільки там діють численні екстремістські угрупування.

Нагадаємо, що на минулих Іграх у Туріні до олімпійського лижного співтовариства була прийнята Ефіопія, яка вперше у своїй історії взагалі взяла участь у зимових іграх.  

Єдиним делегатом від цієї африканської країни став 31-річний Робел Теклемаріам, котрий також є батьком-засновником Ефіопської федерації лижників. Він взяв участь у 15-кілометровій гонці класичним стилем і прийшов до фінішу 84-м.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь