Переключиться на мобильную версию

Євро-2012: Львів просить допомоги в Росії

Назад к разделу Спорт
Керівники львівської області закликали представників Російської Федерації робити інвестиції в економіку області, котра готується до проведення Євро-2012.
Львів залучає російські інвестиції
Львів залучає російські інвестиції
dirty.ru

Про це, за даними газети Советский спорт, ішлося на офіційній зустрічі представників облдержадміністрації з радником-посланцем посольства Російської Федерації в Україні Євгенієм Пантелєєвим, торговим представником Сергієм Івановим і генеральним консулом РФ у Львові Євгенієм Гузєєвим.  

Як розповів заступник голови облдержадміністрації з питань містобудування й інвестиційної політики Сергій Таратута, російських гостей ознайомили із зовнішньоекономічною діяльністю Львівщини. За його словами, товарообіг даної області з Росією складає лише близько 10 відсотків.  

"Ми готові забезпечити абсолютну підтримку російським інвесторам, а також тим, хто хоче співпрацювати з місцевими компаніями.

Для прикладу, перспективним є поглиблення співпраці у сфері транскордонної співпраці, проектів до Євро-2012, а також у контексті проектів, що стосуються Карпатського регіону", - завірив голова облдержадміністрації з питань містобудування й інвестиційної політики Сергій Таратута.  

По допомогу до Росії вже зверталася Донецька область України. Вона вела переговори з Ростовською областю щодо можливості розміщення там футбольних уболівальників, котрі відвідають фінальну частину Євро-2012.  

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в ході візиту до Франції досягла домовленостей про співпрацю і допомогу в підготовці до Євро-2012.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь