Переключиться на мобильную версию

У ФБР бояться терактів під час спортивних змагань

Назад к разделу Спорт
ФБР закликає органи правопорядку на місцях проявити особливу пильність стосовно забезпечення заходів безпеки під час проведення спортивних заходів у США.

Приводом для поширення даної заяви став аналіз фахівцями відомства і міністерством національної безпеки нещодавнього теракту в Пакистані проти команди Шрі-Ланки з крикету, повідомляє ІТАР-ТАРС.  

У зв'язку з цим фахівці ФБР відзначають легкість, з якою навіть невелика група озброєних злочинців може зробити значний теракт, і що великі спортивні змагання є дуже привабливою для цього метою.  

"Хоча у нас немає інформації про існування яких-небудь погроз на території США і спортивним заходам, що проводяться тут, це попередження є серйозним нагадуванням кожному про наявність такої небезпеки", - повідомив офіційний представник ФБР Річ Колко.

Він зауважив, що документ із застереженням був розісланий до правоохоронних органів штатів з метою інформування місцевої влади, звідки слід очікувати виникнення потенційної загрози безпеці.  

Нагадаємо, у вівторок, 3 березня, більше десяти бандитів у масках, озброєні автоматами і гранатометами, обстріляли автобус з ланкійськими атлетами недалеко від стадіону в місті Лахор. Поліцейські, що супроводжували спортсменів, вступили в перестрілку з терористами, котра продовжувалася чверть години. Ніхто з терористів у ній не постраждав. Проте шестеро пакистанських поліцейських загинули. Поранення отримали не менше восьми ланкійських спортсменів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь