Переключиться на мобильную версию

Віталій Кличко: У підготовку включаємо плавання, легку атлетику, настільний теніс

Назад к разделу Спорт
Чемпіон світу за версією WBC у суперважкій вазі Віталій Кличко розповів про підготовку до обов'язкового захисту титулу у поєдинку з кубинцем Хуаном Карлосом Гомесом, що відбудеться 21 березня в Німеччині.
Кличко готується до бою
Кличко готується до бою
Павло Терехов / Прес-служба братів Кличків
"Підготовка проходить за чітким розкладом, розробленому раніше моїм тренером Фріцем Здунеком. Щодня із шести до десяти ранку проходять спаринги. У день я проводжу приблизно 25 раундів, 5 з них - бій з тінню, 3 - скакалка, 6-8 - це бойові спаринги, що залишився - робота на лапах і робота на мішках", - повідав Віталій Кличко.

"Кожний зі спаринг-партнерів вносить у загальне тренування щось своє: Тоні Томпсон відіграє ключову роль, із Крісом Бердом працюємо над швидкістю, захистом і рефлексами. Найбільш схожий на Гомеса за стилем і манерою ведення бою Джеймс Нет. У підготовку включаємо і вправи з інших видів спорту - плавання, легкої атлетики, настільного тенісу. Причому пінг-понг - це далеко не розвагу", - додав він.

"Мій наставник Фріц Здунек - досвідчений гравець. Настільний теніс допомагає мені розвивати концентрацію і реакцію. А от у шахи якось зіграти останнім часом не виходить. Тому що потрібний гарний суперник. Підкреслю, що всі мої тренування відкриті. Щодня в зал подивитися на них приходить близько сотні людей", - відзначив Кличко.

"Зараз іде етап загартування витривалості і спеціальної підготовки. Днями почнуться тренування на спеціальну витривалість", - розповів Віталій.

За матеріалами БЛИК

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь