Переключиться на мобильную версию

Повєткін: Кличка треба ламати

Назад к разделу Спорт
Російський суперважковаговик Олександр Повєткін розповів про своє ставлення до жіночого боксу, братів Кличків і про майбутній двобій проти Джейсона Естради.
Про жіночий бокс: "Я нормально ставлюся до жіночого боксу. Хоча жінки створені для іншого... Я дружу з Наталею Рагозіною. Ми якось із нею в жарт боксували, для тренування. На неї подивишся, ніколи не скажеш, що вона - боксер: симпатична, фігуриста. Із задоволенням віддав би дочку в секцію боксу, якби пішла... Але вона не хоче. Орися танцювати любить, малювати".

Про двобій проти Джейсона Естради: "Естрада маневрений, рухливий, брав участь в Олімпійських іграх в 2004 році. Поки на його рахунку 16 боїв, у яких він зазнав однієї поразки. Бій пройде в Німеччині й буде транслюватися і в Америці, і в Росії".

Про Віталія Кличка й Миколу Валуєва: "Усі кажуть, що Віталій Кличко запросто поб'є Валуєва. Я особисто не був би таким упевненим. Валуєв вищий, тому Кличко не зможе працювати так, як звик".

Про Володимира Кличка: "Кличка треба ламати! Скільки боїв я дивлюся, ніхто з його суперників зробити це не намагався. Я, щоправда, не бачив бою Кличка з Ібрагимовим, але як розповідають, вони там просто пострибали - і все. Якщо з розумом скорочувати дистанцію, то його можна перемогти. Мені в бою із Кличком скорочувати дистанцію доведеться в будь-якому випадку. На далекій дистанції з ним працювати безглуздо: він вищий. Треба знаходити правильний захист під його джеба і вкручуватися в ближній бій. І фізично треба бути готовим більш, ніж на сто відсотків".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь