Переключиться на мобильную версию

Варшава випереджає графік будівництва стадіону

Назад к разделу Спорт
У Варшаві з півторамісячним випередженням графіка завершили перший етап будівництва Національного стадіону для проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
У Варшаві завершили перший етап будівництва стадіону
У Варшаві завершили перший етап будівництва стадіону
АР

Як повідомили в компанії PL2012, яка координує підготовку Польщі до проведення Чемпіонату, компанія Pol-Aqua реалізовувала перший етап з вересня минулого року.

Компанія розібрала трибуни старого стадіону Десятиліття, вивезла понад 300 тисяч кубометрів землі і забила 15 тисяч паль під основу майбутньої арени Національного стадіону.


За повідомленнями PL2012, в пікових моментах на місці будівництва одночасно працювало 150 осіб та кілька десятків одиниць важкої техніки, щодня їздили 90 вантажівок.

Перший етап коштував понад 30 млн доларів.

Pol-Aqua за рахунок випередження графіка отримала додаткове замовлення на часткову підготовку території під бетонування головної плити стадіону (1,5 млн доларів).

Раніше прес-секретар УЄФА Вільям Гайар оскаржив думку президента України Віктора Ющенка про можливість будь-якого втручання або впливу Києва з метою домогтися рівного розподілу між Україною та Польщею міст, які прийматимуть чемпіонат Європи з футболу 2012 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь