Переключиться на мобильную версию

Американський боксер: Валуєв і Чагаєв знищують бокс

Назад к разделу Спорт
Американський боксер у надважкій вазі Кевін Джонсон заявив, що такі боксери, як Чагаєв і Валуєв не цікаві глядачам, а також не дають рости молодим перспективним американським боксерам.

"Що це за бійці, котрі не проводили серйозних поєдинків на рингу? Пригадайте вимучені перемоги Валуєва над Руїсом або Холіфілдом. Про Чагаєва до поєдинку з Валуєвим я взагалі нічого не чув. Що це за боксер? З ким він бився?", - заявив американець. 

"Я впевнений, що такі боксери зовсім не цікаві глядачам. Через них молоді і перспективні американські бійці, такі як я або Кріс Арреола, не можуть наблизитися до Чемпіонського бою. Хтось повинен покласти край цьому", - вважає Кевін Джонсон.

"Я готовий битися з Валуєвим або Чагаєвим безкоштовно. Зараз я в рейтингу під 5-м номером і незабаром стану обов'язковим претендентом на бій з одним із них. Ось тоді я влаштую в рингу справжнє пекло. Чекайте і остерігайтеся мене", - цитує Кевіна Джонсона Eastsideboxing.com. 

Наразі Руслан Чагаєв і Микола Валуєв володіють поясами Чемпіона WBA в надважкій вазі. У росіянина пояс тимчасового Чемпіона, в узбека - Чемпіона на лікарняному. 

Бій між Валуєвим і Чагаєвим має відбутися влітку 2009-го року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь