Переключиться на мобильную версию

Плющенко готовий розлучитися з мандатом заради Олімпіади

Назад к разделу Спорт
Відомий російський фігурист Євгеній Плющенко найближчим часом може скласти повноваження депутата Законодавчих зборів Санкт-Петербурга.
Плющенко може скласти депутатські повноваження
Плющенко може скласти депутатські повноваження
plushenko.ru

Розлучитися з депутатським мандатом Плющенко доведеться з двох причин - спортсмен має очолити Раду зі спорту партії Справедлива Росія, а також готуватися до зимової Олімпіади-2010 у Ванкувері. 

Про це повідомив у середу, 11 березня, спікер Ради Федерації та лідер російської партії есерів Сергій Миронов. "Схоже, найближчим часом Євгеній все-таки складе мандат депутата Закзборів", - сказав Миронов. 

"Коли Євгеній це зробить - його питання. Але коли ми з ним розмовляли, принципове рішення про те, що він працюватиме в Раді, було ухвалене", - додав Миронов. 

Нагадаємо, спікер Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Вадим Тюльпанов кілька разів скаржився на те, що Плющенко не відвідував засідань парламенту, за майже два роки з моменту обрання з'явившись там всього кілька разів. 

Раніше Євгенії Плющенко заявив, що збирається відновити свою спортивну кар'єру і виступити на Олімпіаді-2010 в канадському Ванкувері.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь