Переключиться на мобильную версию

Васюник: Між Україною й УЄФА встановилися відносини, яким можна довіряти

Назад к разделу Спорт
Віце-прем'єр міністр з гуманітарних питань Іван Васюник називає відносини між Україною і функціонерами УЄФА в контексті підготовки до проведення Євро-2012 такими, яким можна довіряти.
Васюник: Між Україною й УЄФА встановилися відносини, яким можна довіряти

"Зараз між Україною, урядом України і функціонерами Євро, є відносини, які можна охарактеризувати одним словом, - це відносини довіри", - сказав він. 

"За 2008 рік за основними об'єктами й інфраструктурою, в частині реалізації цих проектів і фінансування з державного бюджету, уряд України практично на 90-100% виконав свої зобов'язання", - додав він. 

За словами Васюника, минулого року Кабмін виділив майже 1 млрд гривень на фінансування реалізації проектів з підготовки аеропортів, майже 250 млн гривень на проекти з реконструкції НСК Олімпійський, 1,5 млрд гривень на програми з підготовки загальнонаціональних доріг до фіналу Євро.

Він підкреслив, що в Україні немає тих, хто виступав би проти проведення у країні фіналу Чемпіонату Європи 2012 року з футболу. 

Також повідомлялося, що президент Федерації футболу України Григорій Суркіс виступив на парламентських слуханнях Про організацію і проведення Євро-2012 в Україні, котрі пройшли в будинку Верховної Ради.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь