Переключиться на мобильную версию

Ванкувер: Україна - четверта в естафеті

Назад к разделу Спорт
Гарною й упевненою перемогою збірної Німеччини закінчилася остання жіноча естафета сезону.
Напрочуд упевнена стрільба в складних погодних умовах забезпечили переможницям Кубка націй більш ніж хвилинна перевага. Найбільшим сюрпризом перегонів став виступ команди Китаю, що фінішувала із найкращою стрільбою серед всіх збірних. Це дозволило представницям Піднебесної зайняти срібну позицію на подіумі. Третє місце зайняла збірна Росії.

Наша команда після невдалого першого етапу зуміла вибратися на четверту позицію, що стала нашої "рідною" у нинішньому сезоні. Проте, Україна втратила друге місце в Кубку націй, пропустивши вперед збірну Швеції. Зате в заліку естафет наша команда піднялася із шостого на підсумкове третє місце. Завтра етап у Ванкувері завершиться чоловічою естафетною гонкою.

1. Німеччина (0+6) 1:09.41.3

2. Китай (0+5) +1:19.8

3. Росія (1+12) +1:51.1

4.  Україна (1+10) +2:34.4

У залік Кубка націй ідуть результати чотирьох естафетних гонок поточного сезону. Перед цією гонкою Україна випереджала Швецію на 1 бал, і при цьому вже не враховувалися незакінчена українками естафета на чемпіонаті світу й сьоме місце шведок на третьому етапі в Хохфільцені.

Після сьогоднішньої естафети Україна не поповнила очковий багаж (нинішній результат виявився гіршим з естафет сезону, що залишилися), а шведки додали 330 балів за п'яте місце, але втратили 310 за шосте в Оберхофі. Таким чином, Швеція додала в залік Кубка націй 20 балів і випередила нашу команду на 19 очок.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь