Переключиться на мобильную версию

Шведську плавчиню позбавили світового рекорду

Назад к разделу Спорт
Шведська плавчиня Тереза Алшаммар позбавлена світового рекорду, який вона встановила на дистанції 50 метрів батерфляєм на турнірі в Австралії.
Рекорд Алшаммар визнаний недійсним через кілька годин після того, як він був встановлений. Плавчиня дискваліфікована за те, що під час запливу на ній було надягнуто відразу два костюми.

Вранці у вівторок, 17 березня, Алшаммар показала результат 25,44 секунди, поліпшивши власне світове досягнення на 0,02 секунди. У червні 2007 року в Барселоні Алшаммар пропливла 50 метрів батерфляєм за 25,46 секунди.

Факт використання шведською спортсменкою відразу двох плавальних костюмів було підтверджено суддями. За новими правилами Міжнародної федерації плавання (Fina), Алшаммар повинна бути дискваліфікована, оскільки плавунам не дозволяється надягати більше одного костюма.

За словами представника Федерації плавання Австралії Ієна Хенсона, Алшаммар має намір подати апеляцію на рішення суддів.

Раніше британська плавчиня побила вічний рекорд. Результат Адлінтон - 8:14.10, що на 2 секунди краще попереднього світового досягнення, яке протрималося 19 років.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь